30. 7.
, 18:00–22:00

UPROSTŘED: Honza Jareš – Trio

Místo konání: Nádvoří Staré radnice

Honza Jareš, nevidomý zpěvák a klavírista za doprovodu špičkových instrumentalistů Jaromíra Helešice na bicí nástroje a Tomeše Smetany na kontrabas.

Honza Jareš absolvoval prestižní Pražskou konzervatoř Na Rejdišti v oboru populární zpěv a moderní klavír – jako jediný nevidomý student v historii školy. S písní Doktor duší získal Platinovou dvanáctku za 12 vítězství v hitparádě Českého rozhlasu Dvojka, je laureátem Výroční ceny Legenda nočního proudu v kategorii Objev roku 2019. V roce 2020 vydal v Radioservisu Českého rozhlasu desku Doktor duší. Deska obsahuje 12 původních písní, jejichž autorem je Tomáš Kympl, který letos již potřetí zvítězil v britské mezinárodní skladatelské soutěži The UK Songwriting Contest.

Hudební mistrovství a dokonalá souhra hudebních osobností zaručují ojedinělý umělecký zážitek!

 

Festival pro vás připravuje Kávéeska, příspěvková organizace, Městská část Brno-střed a TIC Brno, příspěvková organizace. Festival se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové.

Na akcích festivalu UPROSTŘED jsou pořizovány audiovizuální záznamy a fotografie. Návštěvníci svou účastí dávají souhlas s jejich publikováním. Více o souhlasu naleznete na: zásady osobních údajů.

Vstup na akci je ZDARMA, v případě velmi špatného počasí se však akce neuskuteční. Věřme, že jiné důvody nám už ve společném setkání bránit nebudou.