21. 6.
, 19:00–22:00

UPROSTŘED: Jana Šteflíčková

Místo konání: Nádvoří Staré radnice

Jana Šteflíčková je pražská muzikantka neomezená hudebními žánry. Je pro ni charakteristická bezprostřední komunikace s diváky, hravost, spontánnost, a osobitá, netradiční hra na kytaru. Má bohaté zkušenosti s hraním po klubech a festivalech všech žánrů… (např.Kytara napříč žánry,Trutnov Open Air, ŠumperkBluesAlive, support Johna Mayalla, Seasick Steva, Jenniffer Batten, Sea und Air). Ráda se inspiruje na cestách, ráda improvizuje, takže její koncerty jsou otevřeným, stále se vyvíjejícím tvarem. Kromě muziky se věnuje herectví-vystupuje ve Studiu Ypsilon.

 

Festival pro vás připravuje Kávéeska, příspěvková organizace Městská část Brno-střed a TIC Brno, příspěvková organizace.

Na akcích festivalu UPROSTŘED jsou pořizovány audiovizuální záznamy a fotografie. Návštěvníci svou účastí dávají souhlas s jejich publikováním. Více o souhlasu naleznete na: zásady osobních údajů.

Vstup na akci je zdarma, v případě velmi špatného počasí se však akce neuskuteční. Věřme, že jiné důvody nám už ve společném setkání bránit nebudou.