Lidová hudba za oponou

Jesteśmy młodym zespołem folkowym, złożonym z entuzjastycznych muzyków z Brna. Gramy głównie morawski folklor z okolic Dolňácko, Horňácko i Wołoszczyzny, ale często wyjeżdżamy dalej na Słowację, Węgry lub ziemie za wielką kałużą.

Anoda+ Moravian Square

W ramach festiwalu Uprostřed ponownie wprowadzamy trochę kultury i letniego relaksu na ulice Brna. Atmosferę umilą lokalni didżeje.

Muzyka cymbałowa Štatl

Jesteśmy młodym zespołem folkowym, złożonym z entuzjastycznych muzyków z Brna. Gramy głównie morawski folklor z okolic Dolňácko, Horňácko i Wołoszczyzny, ale często wyjeżdżamy dalej na Słowację, Węgry lub ziemie za wielką kałużą.

Jazz Baía

Brněnská kapela Jazz Baía vám ve složení zpěv, saxofon, kytara a baskytara zahraje více i méně jazzové standardy a bossa novy.

Robin Schenk a kapela

Koncert Robina Schenka s písněmi z čerstvě vydaného alba Paladins & Tyrants. Hudba na pomezí alternativního rocku a baroque popu, kde se zvuk zkreslené kytary prolíná se symfonickými plochami, syntezátory a nevšedními zvukovými barvami. Robin Schenk vystoupí s kapelou ve složení Petr Ptáček (bicí), Pavel Palát (elektrická kytara), Josef Stráník (baskytara), Štěpán Filípek (violoncello).

Jam in X

Přijďte a poslechněte si naši zpěvačku Elenu Trčkovou a její organickou kapelu, která prahne po rytmizujícím fundamentu. Živé dechy jsou samozřejmostí! Come and listen our singer Elena Trčková and her well supportive band looking for some groovy stuff. Live brass section included!

Renegatz

Renegatz je národnostně smíšené uskupení čtyř mladých a nadějných intelektuálů, kteří se snaží dělat hudbou svět krásnější. Jejich skladby jsou inspirované jazzem, funkem, ale i rockem či folkórem. Obsazení: Michal Ondrička (saxofon), Andrej Hrubčo (klávesy), Andrej Hudec (baskytara), David Kašuba (bicí).

The JazzChat

The JazzChat je dynamickou formací, po pěti letech postupného vývoje a proměn složení i repertoáru nyní přicházíme s novým zvukem a energií. Naše komorní sestava složená z výjimečných hudebníků spojuje zpěv a flétnu, saxofon a housle, piano a kontrabas, abychom vám přinesli jazzové standardy z období 20. až 70. let dvacátého století v jedinečném provedení.

„OMO“ The Band!

OMO hraje vlastní autorskou muziku ovlivněnou britskými pop rockovými kapelami.

Ateliér

Ateliér je pětičlenná hudební skupina z Brna, hrající na pomezí žánrů. Od každého něco. Rock, folk, world music… Kapela vznikla ze společné vize Matěje Štrunce a Tomáše Kovandy v roce 2013. První koncert skupina odehrála v roce 2014. Kapela prodělala několik nástrojových obměn, až se ustálilo složení: zpěv, kytara, housle, vibrafon, baskytara, bicí. Ateliér vydal […]